نمایش پست

ایزو چی راه اندازی شد - ایزو چی راه اندازی شد
post
1401/10/25
ایزو چی راه اندازی شد

با سلام و تقدیم احترام به تمام کاربران و پزشکان و همکاران عزیز ایزو ویزیت

با توجه به مشکلات پیش آمده برای شبکه‌های اجتماعی و نیاز مرکزی جهت تعامل با کاربران، پزشکان و همکاران سایت، ایزو چی را راه‌اندازی کردیم تا بتوانیم اطلاعیه‌ها، وقایع و آپشن‌های جدید، اتفاقات روزانه، مسابقات و غیره بیشتر و بهتر مدیریت کنیم. 

علاوه بر موارد بالا پزشکان محترم هم می‌توانند از این سیستم به عنوان یک وبلاگ و یا مرکز اطلاع‌رسانی شخصی استفاده کنند. اگر به اندازه کافی از سوی پزشکان از ایزو چی استقبال شود حتما آپشن‌های بیشتری طبق نیاز به این صفحه اضافه می‌کنیم. پزشکان عزیز همکار میتوانند درد دل‌ها، خاطرات، اتفاقات جالب و .... از قسمت داشبورد -> مقالات -> لیست مقالات -> مقاله جدید، مطالبشان رو ثبت کنند و در قسمت انتخاب نوع محتوا گزینه مقاله را به ایزو چی تغییر دهند. بعد از بررسی مطلب و تکمیل کردن، مطلب تایید می‌شود و در سایت به نام نویسنده نمایش داده خواهد شد.

در ضمن اگر مطلب یا مقاله علمی هم داشته‌باشید می‌توانید از همین مسیر مطالب خود را با عنوان مقاله درج کنید.

  • کتایون جلیلی سلام. به نظر بنده این چهار پرنده نماد خاصی در سلامتی انسان هستند مثلا خروس در سحر خیزی که ارتباط مهمی با تندرستي داره و نماد پیروزی صبح بر شب است. طاووس نماد اعتماد به نفس غرور و جذابیت انسان که در گرو سلامتی انسان هست ونشان دهنده چرخه های زندگی ورشد و تغییر است. کلاغ نماد دگرگونی نیروی خلاق، خردمندی.،غلبه بر ترس، آینده نگری و این پیام را می‌رساند که نباید از تغییر هراس داشت. نماد هوشیاری جسمی وروحی است. بیانگر این است که انسان در صورت داشتن بدن سالم می‌تواند از کسانی که دوستشان دارد محافظت کند. کوه مظهر استقامت، مقاومت و صبر است که در طب سنتی بیانگر صبر در برابر مشکلات جسمی نفسانی است. کوه نماد روح سالم است که انسان با داشتن آن می‌تواند سلامت جسم را تضمین کند و مانند کوه از آن هزارن چشمه بجوشد وزمین را سیراب کند.پرنده نماد آزادی و اوج گرفتن انسان با وجود داشتن روح وبدن سالم است. خورشید نماد سرزندگی وشادی ونیروی حیات بخش زندگی و نشانه عقل سالم و چشم بدن به حساب می‌آید که مهمترین آنها نیز هست.

  • نرگس خاکسار نشان دهنده طبع مختلف افراد و سلامت شدن افراد و رها شدن ان ها از بیماری ها توسط محصول خوب که کاملا از دل طبیعت خارج شده

جستجوی اخیر