پشتیبان ارشد ایزو ویزیت

پشتیبان ارشد ایزو ویزیت

  • 2 پست
  • 2 دنبال شونده
  • 45 دنبال کننده
1401/10/25
ایزو چی راه اندازی شد

با سلام و تقدیم احترام به تمام کاربران و پزشکان و همکاران عزیز ایزو ویزیت

با توجه به مشکلات پیش آمده برای شبکه‌های اجتماعی و نیاز مرکزی جهت تعامل با کاربران، پزشکان و همکاران سایت، ایزو چی را راه‌اندازی کردیم تا بتوانیم اطلاعیه‌ها، وقایع و آپشن‌های جدید، اتفاقات روزانه، مسابقات و غیره بیشتر و بهتر مدیریت کنیم. 

علاوه بر موارد بالا پزشکان محترم هم می‌توانند از این سیستم به عنوان یک وبلاگ و یا مرکز اطلاع‌رسانی شخصی استفاده کنند. اگر به اندازه کافی از سوی پزشکان از ایزو چی استقبال شود حتما آپشن‌های بیشتری طبق نیاز به این صفحه اضافه می‌کنیم. پزشکان عزیز همکار میتوانند درد دل‌ها، خاطرات، اتفاقات جالب و .... از قسمت داشبورد -> مقالات -> لیست مقالات -> مقاله جدید، مطالبشان رو ثبت کنند و در قسمت انتخاب نوع محتوا گزینه مقاله را به ایزو چی تغییر دهند. بعد از بررسی مطلب و تکمیل کردن، مطلب تایید می‌شود و در سایت به نام نویسنده نمایش داده خواهد شد.

در ضمن اگر مطلب یا مقاله علمی هم داشته‌باشید می‌توانید از همین مسیر مطالب خود را با عنوان مقاله درج کنید.

1401/10/29
لوگوی ایزو ویزیت

لوگو
تصاویر از دوران باستان تاکنون در محاورات بشر استفاده می‌شوند درگذشته به صورت حکاکی روی سنگ اما امروزه در همه جا و در انواع مختلف نقش ایفا می‌کنند که یکی از این موارد لوگو است.
لوگوها
هر لوگو در نگاه اول، فارغ از اینکه زیبا باشد یا نباشد، طراحی هوشمندانه‌ای داشته‌باشد یا اینکه معمولی باشد، اطلاعاتی را به ذهن مخاطب منتقل می‌کند، اما در مراحل بعدی تفاوت‌های زیادی بین لوگوهای معمولی و لوگوهای خاص وجود دارد.
لوگوهای خاص حاوی اطلاعاتی از پیشینه، رویۀ کاری، اهداف، منابع و میزان هوشمندی مجموعه مربوطه می‌باشند، البته بدیهی است درک افراد از مفاهیم مستتر در لوگوها، متنوع است چون هر شخص بسته به دایره زندگی خود طرز تفکر خاص خود را دارا است و این تفاوت ادراک‌ها از زیباترین وجوه خلقت بشریت است. 

لوگوی ایزو ویزیت
لوگوی ایزو ویزیت را در این صفحه مشاهده می‌کنید که قطعاً مفاهیم و رموز مختلفی در خود دارد .
لوگو را با دقت مشاهده کنید و بعد ذیل همین صفحه در قسمت نظرات بنویسید که چه مفاهیمی را از لوگوی ایزوویزیت ادراک نموده‌اید.
پس از رسیدن تعداد نظرات به حد نصاب ، نظر ارزشمند شما بررسی و در نهایت به سه مورد از بهترین نظرات هدیه‌ای تقدیم می‌شود.

جستجوی اخیر