نمایش پست

لوگوی ایزو ویزیت - لوگوی ایزو ویزیت
post
1401/10/29
لوگوی ایزو ویزیت

لوگو
تصاویر از دوران باستان تاکنون در محاورات بشر استفاده می‌شوند درگذشته به صورت حکاکی روی سنگ اما امروزه در همه جا و در انواع مختلف نقش ایفا می‌کنند که یکی از این موارد لوگو است.
لوگوها
هر لوگو در نگاه اول، فارغ از اینکه زیبا باشد یا نباشد، طراحی هوشمندانه‌ای داشته‌باشد یا اینکه معمولی باشد، اطلاعاتی را به ذهن مخاطب منتقل می‌کند، اما در مراحل بعدی تفاوت‌های زیادی بین لوگوهای معمولی و لوگوهای خاص وجود دارد.
لوگوهای خاص حاوی اطلاعاتی از پیشینه، رویۀ کاری، اهداف، منابع و میزان هوشمندی مجموعه مربوطه می‌باشند، البته بدیهی است درک افراد از مفاهیم مستتر در لوگوها، متنوع است چون هر شخص بسته به دایره زندگی خود طرز تفکر خاص خود را دارا است و این تفاوت ادراک‌ها از زیباترین وجوه خلقت بشریت است. 

لوگوی ایزو ویزیت
لوگوی ایزو ویزیت را در این صفحه مشاهده می‌کنید که قطعاً مفاهیم و رموز مختلفی در خود دارد .
لوگو را با دقت مشاهده کنید و بعد ذیل همین صفحه در قسمت نظرات بنویسید که چه مفاهیمی را از لوگوی ایزوویزیت ادراک نموده‌اید.
پس از رسیدن تعداد نظرات به حد نصاب ، نظر ارزشمند شما بررسی و در نهایت به سه مورد از بهترین نظرات هدیه‌ای تقدیم می‌شود.

  • Mohi Miri چهار مرغ ابراهیم یا چار مرغ داستان چهار پرنده‌ای که ابراهیم پیامبر آنها رو کُشت تا زنده‌شدن آن‌ها رو مشاهده کند. در این ماجرا، حضرت ابراهیم این چهار پرنده را ذبح و با هم مخلوط کرد و بر فراز چند کوه قرار داد. سپس آن‌ها را فرا خواند، آنها زنده شدند و به سوی او آمدند. این چهار مرغ، طاووس، خروس، کبوتر و کلاغ بوده‌اند بعضی از دانشمندان آنها را مظهر روحیات و صفات مختلف انسان‌ها می‌دانند. اما رنگ این پرنده ها هم معنایی داره در طب سنتی که نشون دهنده ی طبع های مختلف بدن انسان هاست زرد نشون دهنده ی صفرا آبی طبع معتدل مشکی طبع سودا قرمز طبع گرم

  • میترا کلاگر رنگ زرد نشان دهنده طبع گرم. صفرا، آتش آبی : معتدل و مناسب با مزاج همه انسان هاست، بلغم. آب مشکی : طبع سرد و خشک دارد. سودا، زمین قرمز : گرم است، انرژی دهنده و شادی آور. دَم، خون، هوا آجری : معتدل و آرامش بخش سفید : سرد و مرطوب است پرندگان خروس نوید دهنده سپیده صبح است. طاووس نماد ثروت و غرور عقاب روح محافظ، قدرت و نیرو میباشد کلاغ نماد هوش همه این ها با هم در چرخه طبیعت نوعی اعتدال و نظم رو به وجود می آورند به نوعی هر کدوم مکمل دیگری هستند درمان در طبیعت است

جستجوی اخیر