ویزیت فوری با پزشک آنلاین

خواندن 6دقیقه | به روز رسانی 1403-04-16

146 بازدید

بهترین جراح اسلیو معده شیراز

تهیه شده زیر نظر : تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  بهترین جراح اسلیو معده شیراز | تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  جراحی اسلیو معده یکی از روش‌های پرطرفدار برای کاهش وزن است که به ویژه در شیراز توسط جراحان ماهر و متخصصان با تجربه انجام می‌شود. انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در شیراز می‌تواند تاثیر چشمگیری بر نتایج و موفقیت این عمل جراحی داشته باشد. بهترین جراحان اسلیو معده در این شهر، با داشتن تحصیلات عالی، تجربه فراوان و توانایی‌های فنی بالا، خدمات با کیفیت و نتایج رضایت‌بخشی به بیماران ارائه می‌دهند. انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در شیراز نه تنها به بهبود وضعیت سلامتی بیماران کمک می‌کند بلکه به افزایش کیفیت زندگی و رسیدن به وزن ایده‌آل نیز می‌انجامد.برای انتخاب بهترین جراح اسلیو معده در شیراز و دریافت اطلاعات درباره عمل اسلیو معده می‌توانید با شماره 0022-651-0915 تماس حاصل فرمایید. 

  لیست بهترین جراحان اسلیو معده در شیراز

  • دکتر سید امین ابطحیان
  • دکتر سیروس عباسی 
  • دکتر جهانگیر تقی پور
  • دکتر محمدحسن هاشمی زاده
  • دکتر غلامرضا مرادپور 
  • دکتر توحید رزمی 

  دکتر سید امین ابطحیان

  دکتر سید امین ابطحیان یکی از جراحان برجسته و مجرب در زمینه جراحی عمومی و چاقی در شیراز است. ایشان با بهره‌گیری از تخصص و مهارت‌های پیشرفته در زمینه لاپاراسکوپی، به ارائه خدمات پزشکی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی می‌پردازند. سوابق و افتخارات دکتر ابطحیان فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عضویت در انجمن جهانی جراحان چاقی (IFSO) است. ایشان در حال حاضر در بیمارستان‌های فوق تخصصی دنا و پیوند اعضا فعالیت می‌کنند. آدرس مطب دکتر ابطحیان: خیابان زند، خیابان صورتگر است.

  خدمات ارائه شده توسط دکتر امین ابطحیان

  • جراحی چاقی شامل اسلیو و بای پس معده
  • جراحی زیبایی شکم ابدومینوپلاستی
  • جراحی‌های لاپاراسکوپیکیسه صفرا و انواع فتق
  • جراحی و معاینات دوره‌ای پستان
  • جراحی تیروئید
  • درمان فیشر و هموروئید

  دکتر سیروس عباسی 

  دکتر سیروس عباسی یکی از متخصصان برجسته در زمینه جراحی عمومی با تخصص ویژه در جراحی‌های اسلیو معده، کبد، پانکراس و مجاری صفرا در شیراز است. ایشان با بهره‌گیری از تجربه و مهارت‌های پیشرفته خود، خدمات پزشکی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌دهند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی و سرطان از دانشگاه شیراز را دریافت کرده‌اند. دکتر سیروس عباسی به عنوان یکی از بهترین جراحان اسلیو معده در شیراز دوره تکمیلی جراحی لاپاروسکوپی پیشرفته از دانشگاه تهران و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کبد، پانکراس و مجاری صفرا از دانشگاه‌های کره جنوبی و ترکیه کسب کرده اند. آدرس مطب دکتر عباسی: شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس است.

  خدمات ارائه شده دکتر عباسی:

  • جراحی کبد، پانکراس (لوزالمعده)، مجاری صفرا و کیسه صفرا
  • جراحی سرطان‌های گوارشی، معده و روده
  • جراحی تیروئید

  دکتر محمدحسن هاشمی زاده

  دکتر محمد حسن هاشمی زاده یکی از پزشکان متخصص و برجسته در زمینه جراحی عمومی و لاپاراسکوپی پیشرفته در شیراز است. ایشان با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، خدمات پزشکی با کیفیت و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی را به بیماران ارائه می‌دهند. آدرس مطب دکتر هاشمی زاده: استان فارس، شهر شیراز، خیابان ملاصدرا است. دکتر هاشمی زاده با اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و اخذ مدرک تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنین اخذ فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی‌های چاقی و متابولیک بهترین جراح اسلیو معده شیراز شناخته می‌شوند.

  دکتر توحید رزمی 

  دکتر توحید رزمی یکی از پزشکان برجسته و متخصص در زمینه جراحی عمومی و چاقی است. ایشان با دانش و تجربه گسترده‌ای که در این حوزه دارند، خدمات پزشکی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی را به بیماران ارائه می‌دهند. سوابق و افتخارات توحید رزمی، یکی از بهترین جراحان اسلیو معده در شیراز، اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی و گذراندن دوره‌های تکمیلی و فلوشیپ در جراحی‌های پیشرفته و لاپاراسکوپی است. آدرس مطب دکتر رزمی شیراز، خیابان اردیبهشت غربی است.

  خدمات ارائه شده توسط دکتر توحید رزمی:

  • جراحی‌های عمومی شامل انواع عمل‌های جراحی شکم، فتق، و کیسه صفرا
  • جراحی‌های سرطان‌های گوارشی معده و روده
  • جراحی تیروئید
  • جراحی‌های لاپاراسکوپی شامل جراحی‌های کم‌تهاجمی برای کاهش درد و بهبود سریع‌تر بیمار

  دکتر غلامرضا مرادپور 

  دکتر غلامرضا مرادپور یکی از پزشکان برجسته در ایران است که در حوزه‌های مختلف پزشکی تخصص و فوق‌تخصص دارد. او تحصیلات و تجربیات گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف پزشکی کسب کرده و در چندین زمینه تخصصی به عنوان یک پزشک فلوشیپ شناخته می‌شود. از مهم ترین سوابق علمی و تحصیلی دکتر غلامرضا مرادپور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فلوشیپ فوق تخصص اوروﻟﻮژی ﮐﻮدﮐﺎن
  • متخصص جراحی عمومی و چاقی
  • فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی
  • متخصص بیماری‌های داخلی و فوق تخصص بیماری‌های عفونی
  • متخصص بیهوشی و فلوشیپ فوق تخصص ﺑﯿﻬﻮﺷﯽ ﻗﻠﺐ

  دکتر غلامرضا مرادپور با این افتخارات علمی، نقش مهمی در ارتقاء سطح سلامت جامعه ایفا می‌کند. او با دانش گسترده و تجربه عملی در حوزه‌های مختلف پزشکی، به بهبود کیفیت زندگی بیماران کمک می‌کند و به عنوان یکی از پزشکان برجسته کشور شناخته می‌شود. آدرس مطب دکتر مرادپور بهترین جراح اسلیو معده در شیراز، خیابان زند - روبروی بیمارستان شهید فقیهی است.

  دکتر جهانگیر تقی پور

  دکتر جهانگیر تقی پور در طول حدود ۲۸ سال تجربه حرفه‌ای خود در زمینه طب در بریتانیا، به عنوان یکی از جراحان برجسته و معتبر در مراکز بیمارستانی دانشگاهی فعالیت داشته است. همچنین، او در کنار این فعالیت‌ها، در کلینیک زیبایی خصوصی خود در لندن، به انجام جراحی‌های زیبایی پرداخته است. این کلینیک زیبایی به عنوان یکی از معتبرترین و موفق‌ترین مراکز خدمات زیبایی در بریتانیا شناخته می‌شود و از طرف مراجعین در داخل و خارج از کشور با استقبال فراوانی مواجه شده است.

  دکتر جهانگیر تقی پور در حال حاضر تجربه و تخصص خود را در زمینه جراحی‌های زیبایی به خدمت هموطنان در شیراز نیز عرضه می‌نماید. مهم ترین تخصص‌ها و مهارت‌های دکتر جهانگیر تقی پور به عنوان یکی از بهترین جراحان اسلیو معده در شیراز جراحی‌های شکمی، جراحی‌های ترمیمی، جراحی‌های اورژانسی، جراحی‌های مروبط به بیماری‌های سرطان و جراحی‌های لاپاراسکوپی است. آدرس مطب دکتر تقی پور شیراز، خیابان عفیف آباد است.

   

  دکتر های مرتبط با این مطالب

  دکتر بهنام حنائی متخصص جراحی عمومی

  بندرعباس

  4.8 (7 نظر)

  تجربه
  22 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  جراحی عمومی,

  دکتر پدرام طالبیان فلوشیپ لاپاراسکوپی

  تهران

  5 (2 نظر)

  تجربه
  21 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  جراحی عمومی, عمل اسلیو معده

  دکتر علی الماسی متخصص جراحی عمومی

  تهران

  5

  تجربه
  23 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  عمل اسلیو معده, عمل بای پس م ...

  دکتر حامد عطاردی فلوشیپ لاپاراسکوپی

  تهران

  5

  تجربه
  11 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  جراحی عمومی, عمل اسلیو معده

  دکتر فخرالدین کیانی فوق تخصص جراحی عمومی

  تهران

  4.9 (686 نظر)

  تجربه
  14 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  جراحی عمومی, عمل اسلیو معده

  نویسنده مقاله :

   تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت
  تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  سوالات متداول
  نظرات
  نظر/سوال خود را وارد نمایید:
  حانیه
  کاربر مهمان 1403/04/26

  دکتر کیانی کدوم بیمارستانه؟

  پشتیبان ایزو ویزیت @ در پاسخ به حانیه
  پشتیبان سایت 1403/04/27

  سلام حانیه عزیز

  دکتر فخرالدین کیانی در بیمارستان امام خمینی تهران مشغول به فعالیت هستن. برای اطلاع از هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان امام و کسب اطلاعات بیشتر می‌تونین با کارشناسان سایت در ارتباط باشید و مشاوره آنلاین دریافت کنین.  

  چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟
  1 تعیین تخصص

  در مرحله اول به صفحه پزشکان سایت ایزو ویزیت مراجعه و با کمک فیلترها نوع تخصص پزشک را مشخص کنید.

  2 انتخاب پزشک

  در مرحله دوم بعد از بررسی متخصصین فیلتر شده، پزشک موردنظر خود را انتخاب کنید.

  3 انتخاب موضوع و نوع ویزیت

  در این مرحله وارد پروفایل پزشک شده و نوبت به انتخاب موضوع ویزیت آنلاین رسیده است. بعد از انتخاب موضوع ویزیت، نوع ویزیت (تلفنی، متنی) را تعیین کنید.

  4 مکالمه امن با پزشک

  در مرحله چهارم بعد از ورود به صفحه چت امن با پزشک به سوالات پاسخ دهید.

  5 پرداخت و شروع مشاوره

  در مرحله آخر بعد از پاسخ به سوالات، ویزیت را پرداخت کرده و مشاوره آنلاین خود را با پزشک شروع کنید.