برای شروع نیاز به کمک داری؟

تماس بگیر

سوالات کوتاه پزشکیت رو رایگان بپرس

لیست سوالات

سکسولوژی و زناشویی

ایزوویزیت

مشاوره آنلاین با بهترین دکتر و متخصص در زمینه سکسولوژی و زناشویی

مشاوره زناشویی و سکسولوژی

سکس و امور جنسی یکی از عوامل بسیار مهم در احساس رضایت از زندگی فردی و مشترک است. در بسیاری از موارد زوجین بدون اینکه بدانند علت اصلی مشکلات و اختلافات شان چیست به دنبال راه حل مشکلاتشان هستند.

این در حالیست که اگر زوجین بتوانند در امور جنسی ( سکس و زناشویی ) موفق و خوب عمل کنند و مشکلات جنسی شان را درمان کنند بسیاری از اختلافات شان به راحتی حل و فصل خواهد شد.

اختلالات جنسی هم برای مرد و هم برای زن میتواند وجود داشته باشد

برخی از اختلالات و مشکلات جنسی :


عوامل مختلفی مثل مسائل فرهنگی، مذهبی، سنتی و مسائل اقتصادی و اجتماعی تاثیر می گیرد و علاوه بر این ها، عوامل تربیتی و خصوصیات فردی نیز نقش مهمی در این مورد ایفا می کنند.
هر انسانی با رسیدن به سن بلوغ که معمولا با بلوغ جنسی نیز همراه است، درگیر شرایط جدیدی می شود که گذر از این مرحله بدون شناخت و آموزش کافی در رابطه با مسائل جنسی، می تواند مشکلات بسیاری را برای فرد به وجود آورد.
لازم به ذکر است که طبق گزارشات به دست آمده، دلیل بیش از 60 درصد روابطی که به طلاق منجر شده،  مسائل جنسی بین زوجین بوده است؛ بنابراین با شناخت این مسائل، می توان از دلسردی و دلزدگی در روابط عاطفی و جنسی جلوگیری کرد.
با وجود تفاوت های فرهنگی و تربیتی در جوامع مختلف، معمولا مشکلات مطرح شده درباره ی مسائل جنسی، شباهت های فراوانی با هم دارند و به دلایل رایجی اتفاق می افتند. 
بسیاری از افراد با وجود گذشت سال ها از زندگی مشترکشان، هنوز در زمینه ی مسائل زناشویی دچار مشکل هستند و رابطه شان بخاطر عدم آگاهی نسبت به مسائل جنسی، تحت تاثیر قرار می گیرد.

مشکلات و مسائل جنسی و زناشویی

بی میلی در رابطه ی جنسی

عدم تمایل برای داشتن رابطه ی جنسی بین زوجین، از مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد که از دلایل آن می توان خستگی، عملکرد ضعیف هورمون ها، افسردگی، استرس، اضطراب و... را نام برد.

سرد مزاجی در بانوان

سرد مزاجی در بانوان به دلایلی نظیر افسردگی، اضطراب، بی عاطفگی و عدم توجه کافی همسر و یا مشکلات جنسی همسر مربوط می شود.

اختلال نعوظ در آقایان

به زبان عامیانه، به سیخ شدن آلت تناسلی در مردان و یا برانگیخته شدن کلیتوریس در بانوان، نعوظ می گویند. اختلال نعوظ نوعی ناکارآمدی جنسی در مردان است که در آن، آلت قادر نیست به حالت نعوظ برسد یا در آن حالت باقی بماند. این مشکل، باعث عدم رضایت جنسی فرد شده و آزار روانی برای فرد و شریک جنسی اش به وجود می آورد. برخی از دلایل اختلال نعوظ عبارتند از:

 • اختلالات روانی
 • مشکلات آناتومیک
 • اختلالات عروقی
 • عمل جراحی پروستات
 • مصرف برخی داروها
 • افزایش سن

زود انزالی

انزال زودرس یا زود انزالی یکی از اختلالات جنسی می باشد. هنگامی که مرد، خیلی زودتر از زمان طبیعی(معمولا کمتر از 10 دقیقه نیست)، دچار انزال شده و مایع اسپرم خارج شود، اصطلاحا گفته می شود که فرد دچار انزال زودرس شده است. گاهی انزال زودرس طبیعی بوده و بر اثر پرهیز طولانی از مسائل جنسی به وجود می آید اما انزال زودرس دائمی، مشکلی جدی بوده و به عدم رضایت خود شخص و شریک جنسی وی منجر می شود.
مهم ترین عامل ایجاد و تشدید زود انزالی، اضطراب است. از دیگر عوامل آن، می توان به اختلال نعوظ، افسردگی، توقعات غیر منطقی جنسی از خود، مشکلات احساسی و ارتباطی با همسر اشاره کرد.

گرایشات جنسی ناهنجار

گرایش جنسی اصطلاحی است که برای توصیف رفتار جنسی و احساسی افراد، مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از افراد، به هم جنس خود و یا هر دو جنس، میل جنسی نشان می دهند که این امر، در روابط زناشویی، مشکلی بسیار جدی محسوب می شود. برخی از افراد نیز به برقراری رابطه ی جنسی با کودکان و افراد مسن، تمایل دارند که این گرایش های ناهنجار، موجب نا رضایتی در شریک جنسی و آزارهای روحی و روانی برای خود فرد می شوند.

خود ارضایی و استمنا

خود ارضایی به تحریک اندام جنسی توسط خود فرد، جهت بر انگیختگی جنسی اطلاق می شود. مطالعات انجام شده نشان می دهد که خود ارضایی در هر دو جنس، در تمام سنین اتفاق می افتد. این امر، عوارض و عواقبی را برای فرد به دنبال دارد. مانند:

 • افزایش میزان افسردگی
 • تاثیر منفی بر روی تعداد اسپرم ها
 • افزایش احتمال ابتلا به سرطان پروستات
 • خطر ابتلا به جنون جوانی یا شیزوفرنی
 • رضایت جنسی کمتر از شریک جنسی
 • رضایت روانی کمتر از زندگی و رابطه ی جنسی با همسر
 • افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه
 • به هم ریختن تعادل فشار خون
 • کاهش میل جنسی فرد نسبت به همسر

فقدان ارگاسم

افرادی که فقدان ارگاسم دارند(بیشتر بانوان)، به اوج لذت جنسی نمی رسند و این امر می تواند ناشی از مهار جنسی، بی تجربگی، عدم آگاهی و عواملی نظیر احساس گناه، اضطراب و سوءاستفاده ی جنسی در گذشته باشد. عوامل دیگری چون تحریک نا کافی، استفاده از برخی داروها و بیماری های مزمن نیز در فقدان ارگاسم نقش دارند.

مقاربت دردناک

آندومتریوز، توده ی لگنی، کیست تخمدان، التهاب واژن، خشکی واژن و وجود زخم ناشی از جراحی یا بیماری های مقاربتی، از جمله مشکلاتی هستند که باعث احساس درد در حین دخول می شوند. این مشکل ممکن است به دلیل ترس از درد دخول و فوبیای جنسی یا تجربه ی دردناک و تلخ گذشته نیز روی دهد.

میل جنسی مهار شده

در این حالت، میل یا علاقه ای به رابطه ی جنسی در فرد وجود ندارد. تغییرات هورمونی، بیماری ها و درمان های مربوطه(مانند سرطان و شیمی درمانی)، افسردگی، بارداری، استرس و خستگی از جمله عواملی هستند که در فقدان میل جنسی نقش دارند. دلزدگی و یکنواختی در روابط جنسی و نیز عوامل مربوط به سبک زندگی نظیر شغل و مراقبت از فرزندان، می توانند منجر به بروز فقدان میل جنسی شوند.

عدم اعتماد به نفس در امور جنسی

افرادی که در رابطه ی زناشویی، اعتماد به نفس و خود باوری ندارند، از هر گونه مواجهه با مشکلات و تنش ها پرهیز می کنند و همیشه ترس از دست دادن طرف مقابلشان را دارند. کمبود اعتماد به نفس در رابطه ی جنسی، عوارضی را به دنبال دارد. عوارضی نظیر:

 • تصور فرد از همسرش تغییر می کند.
 • فرد دچار شک و تردیدهای بیمار گونه می شود.
 • فرد همیشه مضطرب و نگران است.
 • نیازهای فرد، برایش بی اهمیت می شوند.
 • فرد همیشه به عنوان مقصر شناخته می شود.

افکار وسواسی در مسائل جنسی

وسواس عموما فکر یا عمل آزار دهنده ای است که فرد توان کنترل آن را ندارد. وسواس فکری جنسی نیز شامل افکاری است که محتوای جنسی دارند و به صورت مکرر در ذهن فرد مرور می شوند؛ به طوری که فرد در بسیاری از مواقع درمانده و خسته می شود و از گرایش جنسی و فعالیت جنسی خود، لذت نمی برد. برخی از این افکار عبارتند از:

 • افکار یا تصاویر جنسی ممنوعه
 • افکار یا تخیلات جنسی در مورد دیگران
 • افکار یا تصاویر جنسی درباره ی کودکان یا نزدیکان
 • افکار جنسی آزار دهنده و خشونت آمیز با دیگران

احساس گناه در رابطه ی جنسی

عذاب وجدان جنسی یا احساس شرم و گناه به احساس مسئولیت شدید و پشیمانی عمیق به دلیل انجام یا حتی فکر کردن به فعالیت جنسی گفته می شود. کسانی که در روابط زناشویی بخاطر انجام رابطه ی جنسی مشروع یا یک فعالیت جنسی خاص، دچار عذاب وجدان می شوند، عموما باور دارند که رابطه ی جنسی، کاری غیر اخلاقی و گناه آلود است.

درمان مشکلات جنسی و زناشویی

معمولا 4 روش درمان اصلی برای اختلالات و مشکلات جنسی وجود دارد که عبارتند از:

دارو درمانی: این روش توسط روان پزشک یا متخصص اورولوژی یا متخصص زنان و زایمان که دوره های سکس تراپی را گذرانده باشد، انجام می شود. در این روش برای فرد، دارو تجویز می کنند.
روان درمانی: در این روش، روان شناسی که دوره های سکس تراپی را گذرانده است، با یک سری تکنیک ها، به مشکلات جنسی و زناشویی فرد کمک می کند و شناختی سالم را جایگزین شناخت نادرست قبلی در ذهن فرد می کند.

ابزارهای نوروساینس: یکی از روش های درمان مشکلات جنسی و زناشویی است که توسط نوروتراپیست انجام می گیرد.

عمل جراحی: برای برخی از اختلالات جنسی، از جمله اختلال هویت جنسی، می تواند به عنوان آخرین راه حل، استفاده شود.

اگر شما در موارد بالا و یا مشکلات دیگر در امور زناشویی و جنسی نیاز به مشاوره با دکتر و متخصص سکسولوژی و زناشویی دارید میتوانید با یکی از پزشکان ایزو ویزیت که در زیر مشاهده میکنید به صورت انلاین مشاوره کنید

لطفا در مشاوره در امور زناشویی ، حریم و حرمت پزشک را رعایت فرمایید و از کلمات درست استفاده نمایید با سپاس

منصوره ملائی کندلوسی

کارشناسی مامایی
23 سال تجربه 62نظر 58,000 تومان
دکتر منصوره ملائی کندلوسی مامایی

مریم فراهانی

متخصص زنان و زایمان
4 سال تجربه 15نظر 68,000 تومان
دکتر مریم فراهانی زنان و زایمان

علی رستمی

کارشناسی ارشد روانشناسی
3 سال تجربه 60,000 تومان
دکتر علی رستمی روانشناسی

سارا مددزاده

کارشناسی ارشد روانشناسی
5 سال تجربه 15نظر 68,000 تومان
دکتر سارا مددزاده روانشناسی

زینب قاسمیان

کارشناسی ارشد روانشناسی
10 سال تجربه 50نظر 58,000 تومان
دکتر زینب قاسمیان روانشناسی

مژگان پیامنی

کارشناسی مامایی
4 سال تجربه 47نظر 70,000 تومان
دکتر مژگان پیامنی مامایی

دکتر مریم ذاکری حمیدی

متخصص مامایی
18 سال تجربه 52نظر 68,000 تومان
دکتر مریم ذاکری حمیدی مامایی

نادیا کیان

کارشناسی ارشد روانشناسی
4 سال تجربه 17نظر 58,000 تومان
دکتر نادیا کیان روانشناسی

حافظ عطاپور

کارشناسی ارشد روانشناسی
10 سال تجربه 1نظر 68,000 تومان
دکتر حافظ عطاپور روانشناسی

دکتر فرزانه حسنی

فوق تخصص زنان و زایمان
20 سال تجربه 3نظر 45,000 تومان
دکتر فرزانه حسنی زنان و زایمان

هاله هادی پور

کارشناسی ارشد روانشناسی
5 سال تجربه 1نظر 68,000 تومان
دکتر هاله هادی پور روانشناسی

دکتر مریم شاهی

متخصص روانپزشکی
19 سال تجربه 6نظر 70,000 تومان
دکتر مریم شاهی روانپزشکی

دکتر پونه عمرانیان محمدی

متخصص روانپزشکی
10 سال تجربه 32نظر 70,000 تومان
دکتر پونه عمرانیان محمدی روانپزشکی

دکتر فرشید شهریاری

فوق تخصص روانپزشکی
14 سال تجربه 77نظر 70,000 تومان
دکتر فرشید شهریاری روانپزشکی
سوالات متداول درباره سکسولوژی و زناشویی:
در سرویس سکسولوژی مشاورانی با تخصص و مهارت های متفاوتی میتوانند به شما کمک کنند و این بستگی به نوع مشکل و نظر شما خواهد داشت
کارشناس مامایی
متخصص زنان
متخصص سکسولوژی
متخصص رواشناس
متخصص تغذیه و ورزش
به نوعی تمامی این تخصص ها میتوانند به شما کمک کنند ولی شما قبل از اقدام به مشاوره بهتر است اطلاعات اولیه از نوع مشکل خود را کسب کنید تا از بهترین تخصص برای حل کردن مشکل خود استفاده کنید
مشکلاتی مانند :
زود انزالی در اقایان
به ارگاسم نرسیدن خانم ها
مشکلات نعوذ در اقایان
مشکلات اعتماد به نفس در امر سکس
ترس و استرس از سکس
دردناک بودن دخول
و هر مشکل دیگری که در نزدیکی برای هر یک از زوجین ممکن است وجود داشته باشد
بسیار از مشکلات و اختلافات و حتی طلاقها ارتباط مستقیم با امر سکس بین زوجین دارد
شاید زوجین حتی خودشان از این مسئله بی خبر باشندکه بسیاری از دعواها و اختلافاتشان ریشه در مشکلات زناشویی شان دارد و اگر این مشکلات حل شود مشکلات دیگر خیلی راحت تر و سریع تر رفع خواهند شد.
اگر زوجین سکس مداوم و با کیفیت را تجربه کنند بسیار بهتر و بیشتر با هم ارتباط صمیمانه خواهند داشت
و مسئله بسیار مهمتر این است که اکثر مشکلات زناشویی با تغییرات کوچک رفتاری و تغذیه ای و .... خیلی راحت برطرف خواهند شد کافی است که یک مشاوره خوب با یک نفر متخصص داشته باشد

درمان مشکلات جنسی و زناشویی به روش های مختلفی انجام می شود، از جمله: دارو درمانی، روان درمانی، ابزارهای نوروساینس، عمل جراحی

نظر/سوال خود را وارد نمایید:
نظرات کاربران
کاربر مهمان 1401-07-06
من بعد از زایمان در رابطه خیلی سرد شدم و فقط دو روز بعد پریودم میل ب رابطه دارم دیگه اصلا تنفر دارم از سکس خارش شدید واژن هم دارم .پیش دکتر زنان هم رفتم گفته عفونت نداری .من باید برم پیش چ دکتری

سلام
اگر به متخصص زنان مراجعه کردید و مطمئنید که مشکل هورمونی یا جسمی ندارید پس با یک روانشناس ویزیت انجام بدید

عضو سایت 1401-06-10
سلام پس از مشاوره و دریافت نسخه ارتباط مستقیم با دکتر مربوط میشه داشت. از طریق مجازی یا تلفنی

سلام
 پیام صوتی یا متنی تا 24 ساعت بعد از دریافت نسخه میتونید داشته باشید بعد 24 ساعت باز هم اگر سوالی پیش آمد به پشتیبانی اطلاع بدید از پزشک میپرسه براتون

کاربر مهمان 1401-06-05
من از نظر الت تناسلی مشکل دارم خیلی کوچکه از نظات دیگه اصلا زندگی اولم هم سر همین خراب شد دومی رو نمیخوام کمکم کنید

سلام
شما باید با متخصص اورولوژی یک مشاوره انجام بدید که متاسفانه در این سایت نداریم

کاربر مهمان 1401-05-30
من با همسرم مشکل در رابطه جنسی دارم . نمیتونه خیلی خوب تحریکم کنه و ارضا بشم و نمیدونم‌ چکار کنم می‌خوام راهنماییم کنید ...

برای این مسئله بهتره یک مشاوره با یکی از روانشناس ها انجام بدید و اینکه همسرتون هم در جریان این مشاوره باشند 

عزیزم شوهرت خوب بلد نیست شما را واسه یه رابطه جنسی آماده کنه

سلام قبل از آمیزش باید عشق بازی کنید فوری نرید سر اصل مطلب حتما امتحان کنید ب نتیجه میرسید.

کاربر مهمان 1401-05-24
و اینکه برای افزایش میل جنسی و بهبود کیفیت رابطه جنسی ب چه پزشکی مراجعه کنم؟ سکسولوژیست؟ یامشاورها و ماما و دکتر زنان؟ ازکدومش بهتر و زودتر میتونم نتیجه بگیرم؟

سلام دوست عزیز
پزشک هایی که اسمشون داخل همین صفحه هست برای مواردی که گفتین مشاوره میدن میتونین سوابق و زمینه های هر پزشک رو مطالعه کنید و با توجه به مشکلتون انتخاب کنید
اما اگه زمان جوابدهی براتون مهمه به پشتیبانی در واتس اپ پیام بدید چون بعضی از پزشک ها نوبت دهیشون طولانی تر هست
0915-651-0022

کاربر مهمان 1401-05-24
سلام وقت بخیر، ی سکسولوژیست خوب در قم و همچنین در این سایت برای مشاوره آنلاین معرفی کنید، ممنونم

سلام
متاسفانه با پزشک های قم آشنا نیستم

کاربر مهمان 1401-05-19
میشه یه متخصص سکسولوژی تو مشهد معرفی کنید

هستی بابری. مشاور و روانشناس 
بلوار سجاد - فرهاد ۲ - پلی کلینیک تخصصی روانشناسی بزرگمهر

کاربر مهمان 1401-05-09
با سلام بنده به خاطر مصرف مواد که الان ۱۸ماه است پاک هستم دچار زود انزالی حاد هستم واحتیاج به کمک دارم

سلام دوست عزیز
میتونید از سرویس درمان زودانزالی با یکی از پزشکان مشاوره انجام بدین 

کاربر مهمان 1401-04-31
سلام حدود دو سالی هست مشکل شلی آلت و زود انزالی دارم چیکار کنم

سلام
دوست عزیز در این مورد باید پزشک راهنمایتون کنه
برای رفع مشکلتون یک مشاوره با یکی از پزشکان سرویس درمان زودانزالی ثبت کنید 

کاربر مهمان 1401-04-25

باسلام حدودا 2سال است دچار مشکل جنسی شده ام هنگام رابطه چند دقیقه ای نعوظ دارم ولی بعداز چند دقیقه از بین می رود ودیگر نمی توان کاری کرد قبلا اینجوری نبود  به زن ها هیچ حسی ندارم خواهشمندم جواب را بدهید

سلام
پیشنهاد میکنم یک مشاوره با آقای دکتر فرشید شهریاری در همین صفحه انجام بدین

کاربر مهمان 1401-04-21

سلام مشکل زود انزالی دارم 

سلام
میتونید از صفحه اول همین سایت از خدمات درمان زودانزالی استفاده کنید

کاربر مهمان 1401-04-20
منتظر تماس شما هستم

اگر درخواست مشاوره دارین اول عضو سایت شید در همین صفحه یکی از پزشکان رو انتخاب کنید و به سوالات جواب بدین راهنماییتون میکنن

کاربر مهمان 1401-04-17
سلام
زودانزالی شدید ونعوظ دارم دارم عذاب میکشم دکتر خوب معرفی کنید ک مشکل من حل بشه
کاربر مهمان 1401-04-15
میخواستم راجع به زود انزالی در آقایان یک دکتر خوب بهم معرفی کنید.ممنونم

اگر با دارو میخواهین مشکلتون رفع بشه دکتر فرشید شهریاری و اگر با طب سنتی میخواهید برطرف بشه دکتر محمدرضا کاظمیان
دکتر منصوره ملائی از نظر روانشناسی

کاربر مهمان 1401-04-08
بهترین دکتربرای درمان مشکلات جنسی درخانمها چه کسی هست .

میتونید از مشاوره سکسولوژی و زناشویی خانم دکتر منصوره ملائی کندلوسی استفاده کنین 

کاربر مهمان 1401-04-06
سلام من و شوهرم نزدیک ۵سال ازدواج کردیم و رابطه دخول و نزدیکی نداشتیم بخاطر زخیم بودن پرده بکارت من و ترس زیادی ک داشتم ولی الان می‌خوام بچه دار بشم و ترسم بخاطر وجود بچه کمتر شده ولی دیگ شوهرم میل ب نزدیکی ندارع و خیلی سرد و زودانزالی شدید ونعوظ داره،برا درمان زودانزالی خیلی کارکرده ولی فایده نداشت،تروخدا ی راهنمایی کنید بهم باید چیکار کنم،ترس عمل جراحی دارم ،ممنون

سلام یک مشاوره با خانم دکتر منصوره ملائی کندلوسی ثبت کنید

کاربر مهمان 1401-04-06
شما که هرکی هرچی گفت جواب دادین به مشاور مراجعه کن دیگه خودتونو خسته نکنید این بنده خداهارم سرکار نزارید
درضمن باید از هر متخصص و مشاوری کلیپ تصویری داشته باشین که آدم تا حدودی ببینه بدردش میخوره یا نه نمیشه که با این ویزیتای گرون ما اینهمه آزمون و خطا کنیم

دوست عزیز اینجا محل ثبت نظرات هست و نه پرسیدن سوالات پزشکی 
بیوگرافی همه پزشکان با تخصص و سابقه کاریشون نوشته شده و بعضی ها هم کلیپ تصویری دارند 

کاربر مهمان 1401-04-03
من مشکل جنسی دارم میخوام راهنماییم بکنین
کاربر مهمان 1401-03-29
آیا در سکس کردن اسم کس دیگری را آوردن اشکالی ندارد مثل خواهر شخص. شوهر من تو سکس همش دوست داره اسم خواهر من که متاهل هست رو بیاره وباعث لذتش میشه واین موضوع رو چند بار بهش گفتم ولی میگه اون تو سکس کردن یک فانتزی جنسی است. آیا این موضوع طبیعی‌ست. من خیلی عذاب میکشم

سلام
موضوع طبیعی نیست میتونید یک درخواست مشاوره با یکی از پزشکان انجام بدین

عضو سایت 1401-03-28
سلام بنده به مدت یک ساله ازدواج کردم خانومم از دخول میترسن تو شهر خودمونم هر دکتری که دیدیم رفتیم ولی فایده نداشت میشه کمک کنید

سلام
میتونید یک درخواست مشاوره با یکی از پزشکان انجام بدین 

عضو سایت 1401-03-27
ممنونم
عضو سایت 1401-03-27
دوستووون دارم ممنونم
عضو سایت 1401-03-22
سلام خانم دکتر لطفا تماس بگیرید یا یک شماره مطب بزارید ممنون

سلام
برای رفع مشکلتون میتونید یک ویزیت با یکی از پزشکان ثبت کنید

SH
کاربر مهمان 1401-03-18
سلام من ازدواج کردم همسرم ارگاسم میشه ولی من اصلا ارگاسم نمی شم همیشه بی خال هستم از زمان ازدواج لطفا راهنمایی کنید
پشتیبان سایت 1401-03-19

سلام
برای مشاوره زناشویی میتونید درخواست مشاوره از یکی از پزشکان داشته باشید

کاربر مهمان 1401-02-26
من۳۳سالمه غریزه جنسیم میشه گفت به پایین ترین سطح رسیده.میل جنسی اصلا ندارم

یک مشاوره سکسولوژی و زناشویی انجام بدین

کاربر مهمان 1401-02-25
موقع رابطه ترس دارم نمیزارم کامل بره داخل
کاربر مهمان 1401-04-20
اول بازی کنید ملعبه و معاشقه کنید تا به اوج برسید خودبخود اجازه دخول میدین
کاربر مهمان 1401-02-18
سلام وقتتون بخیر من 44سالمه ومشکل زود انزالی شدید دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام. برای مشکل زود انزالی میتونین مشاوره ی درمان زودانزالی بگیرید تا پزشک بعد از بررسی شرایط شما، راهنماییتون کنن.

سلام وقتتون بخیر من 44سالمه ومشکل زود انزالی شدید دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
کاربر مهمان 1401-02-17
خوب
عضو سایت 1401-02-16
سلام من باهمسرم رابطه ی خوبی ندارم
کاربر مهمان 1401-02-16
برای درمان زود انزالی باید چکار کنم

برای مشکل زود انزالی میتونین مشاوره ی درمان زودانزالی بگیرید تا پزشک بعد از بررسی شرایط شما، بر اساس نیاز بدنتون، راهنماییتون کنن.

عضویت در ایزو ویزیت
پزشکان و متخصصین

برای ارائه خدمات آنلاین به بیماران بصورت رایگان ثبت نام کنید

رایگان ثبت نام کنید
isovisit
کاربران گرامی

برای دریافت مشاوره آنلاین با پزشکان می توانید بصورت رایگان ثبت نام کنید

رایگان ثبت نام کنید
isovisit
مراکز درمانی

برای معرفی و مدیریت کامل مرکز درمانی، کلینیک و بیمارستان ثبت نام کنید

بزودی
isovisit
logo-samandehi

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت به ایزوویزیت تعلق دارد.