مشاوره آنلاین جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان

مشاوره با متخصص مشاوره آنلاین جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان

0 نظر

افتادگی لابیاها، تیرگی واژن و کاهش حجم ناحیه تناسلی از جمله معضلاتی استکه خانم‌ها با افزایش سن و زایمان با آنها مواجه هستند اما امروزه با انجام جوانسازی چه از طریق جراحی و چه از روش‌های غیر‌جراحی میتوان این مشکلات را برطرف کرد یا جلو پیشرفت و بیشتر شدن آنها را گرفت که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوانسازی ناحیه تناسلی و مشاوره با دکترهای آنلاین

روش‌های جوانسازی واژن

  • تزریق چربی

این عمل به منظور کاهش و رفع چین و چروک و روشن‌سازی واژن و دستگاه تناسلی انجام می‌شود. در تزریق چربی از چربی‌های بدن خود فرد مانند چربی‌های شکم، پهلو و ران‌ها برداشته می‌شود و به ناحیه تناسلی تزریق می‌شود. این عمل به صورت سرپایی و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود اما ماندگاری این روش زیاد نیست و پس از مدتی چربی‌ها جذب بدن می‌شوند

تزریق چربی برای افراد لاغر مناسب نیست چون این افراد ذخیره چربی کمی دارند به همین دلیل به آنها گزینه‌های دیگری پیشنهاد می‌شود.

  • تزریق ژل

در این روش به جای چربی ژل تزریق می‌شود. ژل‌ها انواع مختلف با کیفیت و ماندگاری‌های متفاوت هستند. این روش هم به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می‌شود افراد لاغر می‌توانند از این روش استفاده کنند البته قبل از انجام عمل باید تست حساسیت انجام شود تا فرد به مواد ژل حساسیت نداشته باشد.

  • لیزر

تابش اشعه لیزر به ناحیه تناسلی باعث افزایش کلاژن سازی و سفت شدن و جوانسازی واژن می‌شود. استفاده از لیزر فقط برای جوانسازی واژن نیست بلکه برخی زنان که پس از زایمان‌های متعدد دچار بی‌اختیاری ادراری، خشکی واژن، افتادگی رحم، خروج باد از رحم و دردهای لگنی شده‌اند با این روش می‌توانند مشکل خود را برطرف کنند.

این روش بدون درد است و پزشک می‌تواند از بی‌حسی موضعی استفاده کند. نتایج لیزر نسبت به تزریق چربی و ژل طولانی‌تر است اما دائمی نخواهد بود.

مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای آنلاین در ایزو ویزیت

انواع جراحی‌ها برای جوانسازی واژن

  • جراحی واژینوپلاستی

عضلات و کانال واژن ممکن است دچار شلی و افتادگی شوند از طرفی ممکن است مثانه، روده کوچک و یا رکتوم به داخل کانال واژن بیفتند. در این موارد بستگی به درجات مختلف ممکن است پزشک جراحی واژینوپلاستی را پیشنهاد دهد. 

  • جراحی لابیاپلاستی

شامل جمع کردن و کوچک کردن لب‌های کوچک واژن است. لابیا پلاستی مانند همه جراحی‌ها دارای عوارض طبیعی در کوتاه مدت می‌باشند. تورم واژن ممکن است تا یک ماه به طول بینجامد که برطرف می‌شود و جای نگرانی ندارد. این عمل می‌تواند برای سنین 20 تا 50 سال انجام شود اما در سنین بالای 50 سال ترمیم شدن به سختی انجام می‌گیرد بنابراین توصیه نمی‌شود.

بهترین روش برای انجام جوانسازی واژن کدامست؟

انواع روش‌ها در افراد مختلف نتایج متفاوتی در بر خواهد داشت اما اگر به دنبال نتیاج دائمی و ماندگار هستید به سراغ روش‌های جراحی بروید البته در هر صورت انتخاب روش مناسب برای هر فرد به عهده پزشک معالج می‌باشد.

سرویس مشاوره جوانسازی واژن در ایزو ویزیت

در سرویس مشاوره جوانسازی واژن شما می‌توانید از طریق ویزیت آنلاین و بدون مراجعه حضوری و با فرستادن تصویر به صورت کاملا محرمانه نظر پزشک را در این زمینه جویا شوید و بهترین روش را برای جوانسازی واژن با توجه به موقعیت خود انتخاب کنید و یا اینکه اگر عمل جوانسازی واژن انجام داده‌اید و دسترسی به پزشک خود ندارید می‌توانید برای مراقبت‌های بعد از عمل از پزشکان ایزو ویزیت مشاوره دریافت نمائید.

دکتر مریم ذاکری حمیدی مامایی آنلاین
4.9 از 5
دکتر مریم ذاکری حمیدی متخصص مامایی
20 سال تجربه
95 نظر
68,000 تومان

تحت پوشش بیمه

دکتر فاطمه رضائیان زنان و زایمان آنلاین
5 از 5
دکتر فاطمه رضائیان متخصص زنان و زایمان
11 سال تجربه
4 نظر
70,000 تومان

تحت پوشش بیمه

دکتر محبوبه دشتی زنان و زایمان آنلاین
4 از 5
دکتر محبوبه دشتی متخصص زنان و زایمان
9 سال تجربه
1 نظر
68,000 تومان

تحت پوشش بیمه

 منصوره ملائی کندلوسی مامایی آنلاین
4.9 از 5
منصوره ملائی کندلوسی کارشناسی مامایی
24 سال تجربه
117 نظر
58,000 تومان

بدون بیمه

دکتر فرزانه حسنی زنان و زایمان آنلاین
4.9 از 5
دکتر فرزانه حسنی متخصص زنان و زایمان
10 سال تجربه
18 نظر
70,000 تومان

بدون بیمه

سوالات متداول
نظرات
نظر/سوال خود را وارد نمایید:
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟
1 انتخاب پزشک و تخصص

پزشک و تخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید

2 پاسخ به سوالات

به سوال های ارسال شده در صفحه چت پاسخ دهید

3 انتخاب نوع مشاوره

در قسمت پرداخت نوع مشاوره خود را که شامل "متنی" ، "تلفنی " و "تصویری" هست را انتخاب کنید

4 انتخاب نوع مشاوره

نوع پرداخت خود را از بین "آنلاین" یا "کارت به کارت" انتخاب و پرداخت کنید

5 انتخاب نوع مشاوره

بر اساس نوع مشاوره ای که در بخش پرداخت انتخاب کردید پزشک پاسخ شما را میدهد