ویزیت فوری با پزشک آنلاین

  روماتیسم

  x

دکتر عارف حسینیان امیری

فوق تخصص روماتولوژی

قایم شهر

خدمات:

کمر درد، درد زانو و دیسک گرد ...

5 ( 10 نظر )

پاسخگویی تقریبا: کمتر از 1 ساعت

تجربه
33 سال
پوشش بیمه
دارد

خدمات:

کمر درد، درد زانو و دیسک گرد ...

دکتر سارا جلالی جیوان

فوق تخصص روماتولوژی

خدمات:

کمر درد، درد زانو و دیسک گرد ...

5 ( 30 نظر )

تجربه
10 سال
پوشش بیمه
دارد

خدمات:

کمر درد، درد زانو و دیسک گرد ...

دکتر حسین کریمیان فر

متخصص بیماری های داخلی

کاشان

خدمات:

غدد،رشد و متابولیسم, بیماری‌ ...

5 ( 2 نظر )

تجربه
7 سال
پوشش بیمه
ندارد

خدمات:

غدد،رشد و متابولیسم, بیماری‌ ...

ویزیت آنلاین روماتیسم

روماتیسم

برای درمان روماتیسم چه باید کرد؟

تقریباً همه ما در طول زندگی، درد‌هایی در عضلات، مفاصل و استخوان خود احساس کرده‌ایم. اگر این درد‌ها به صورت مزمن و ادامه‌دار باشد لازم است که حتما اقدام به تشخیص نوع درد و درمان آن کنیم. برای تشخیص و درمان دردهای مزمن استخوانی، عضلات و مفاصل بهترین انتخاب مراجعه به متخصص روماتولوژی است و بعد از تشخیص نوع بیماری و ارائه راه‌های درمانی، دوره‌های درمانی را پشت سر بگذاریم.

درد عضلانی

تشخیص برخی از بیماری‌های روماتیسمی در مراحل اولیه ممکن است دشوار باشد، بنابراین بهتر است در صورت احساس درد زودتر به متخصص مراجعه کنید. در صورت بی‌توجهی و انجام ندادن درمان، ممکن است این علائم باعث آسیب به مفاصل شوند. گفتنی است که هدف از درمان این نوع بیماری‌ها کنترل درد و بهبود کیفیت بدن و عملکرد آن می‌باشد.
 با توجه به توضیحات بالا در بسیاری از موارد می‌توان تمام این مراحل را در قالب یک ویزیت آنلاین انجام داد و ضمن اینکه مراجع‌کنندگان به متخصص روماتولوژی معمولا دارای درد مفاصل هستند یا افراد پیر و کهن سال می‌باشند و حرکت برایشان سخت و دشوار است. ویزیت آنلاین روماتیسم می‌تواند راهکاری مناسب برای درمان این بیماری‌ها باشد شما از طریق سایت ایزو ویزیت می‌توانید با بهترین متخصصان حوزه‌ی روماتیسم در ارتباط باشید. 

در ویزیت آنلاین روماتیسم، متخصص روماتولوژی چه اقداماتی انجام می‌دهد؟

1)    در این مرحله توضیحات اولیه بیمار راجع به محل درد، سبک زندگی، میزان تحرکات روزانه و سوابق خانوادگی به صورت دقیق بررسی می‌شود. 
2)    متخصص روماتولوژی بسته به شرح حال اولیه، آزمایش و رادیولوژی مورد نیاز را برای بیمار ثبت می‌کند.
3)    بعد از آماده‌شدن جواب آزمایش و رادیولوژی می‌توانید از طریق گزینه (ادامه مشاوره) آن را برای پزشک خود ارسال کنید و بر اساس بررسی نتایج آزمایش و رادیولوژی، پزشک می‌تواند از نوع بیماری فرد اطمینان پیدا کند.
4)    روشهای درمانی روماتیسم می‌تواند به صورت دارو درمانی، فیزیوتراپی، تزریقات مفصلی و عمل جراحی باشد که هر کدام از این روشهای درمانی بسته به شرایط فرد و تشخیص پزشک متفاوت است.
ویزیت روماتیسم با پزشکی صورت می‌گیرد که به موضاعات اسکلت بدن، عضلات، بیماری‌های خود‌ایمنی و روماتیسمی متخصص است و به مطالعه و درمان بیماری‌های بافت همبند و استخوان‌های بدن انسان توجه دارد. این بیماری‌ها می‌توانند باعث درد، تورم و گرفتگی در مفاصل، عضلات و استخوان‌ها شوند این التهاب همچنین می‌تواند بر روی پوست، چشم‌ها و اندام‌های داخلی بدن افراد نیز تاثیر بگذارد. 


پیشنهاد مطالعه مقاله:

آرتریت (روماتیسم)

روماتیسم قلبی


پزشکانی که ممکن است به درمان روماتیسم بپردازند میتواند از تخصص های زیر باشند :

 •    متخصص روماتولوژی
 •    حرکت درمانی یا ورزش درمانی
 •    متخصص طب سنتی
 •    طب سوزنی
 •    فیزیوتراپی
 •    متخصص ارتوپدی

اینکه شما از کدام تخصص برای درمان استفاده کنید به خودتان و سبک زندگی‌تان و شناخت شما از پزشکتان دارد. در مواردی حتی پزشکان عمومی نیز با توجه به تجربه هایی که دارند و یا پزشک شخصی شما که شناخت خوبی از شما دارد می‌تواند در درمان شما کمک کند.

مزایای ویزیت روماتیسم به صورت آنلاین

شما با استفاده از خدمات آنلاین ایزو ویزیت می‌توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه‌ای جز بیماریتان، اولین نوبت خالی پزشک متخصص مورد نظر را از میان بهترین پزشکان در حوزه روماتیسم، در زمان درست و در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، ویزیت پزشک روماتیسم را برای خود و یا پدر و مادرتان ثبت کنید و از پزشک متخصص روماتیسم، مشاوره‌ی درمانی دریافت کنید.

ویزیت آنلاین برای سالمندان

رو‌شهایی برای تشخیص بیماری و شرایط بالینی افراد عبارتند از :

1)    آزمایشات فیزیکی: به بررسی علائم فیزیکی شخص با انجام یک سری آزمایشات می‌پردازند تا تشخیص درستی داشته باشند. در ویزیت آنلاین پزشک معالج با کمک خود بیمار و با توجه به توضیحاتی که به بیمار می‌دهد این مرحله را انجام خواهد داد. احتمال دارد از بیمار خواسته شود که از محل درد برای پزشک عکس ارسال کند.
2)    آزمایشات تشخیصی: متخصص‌های روماتولوژی با انجام انواع آزمایشات تشخیصی به درمان بیماری‌های التهابی و مشکلات مربوط به عضلات و استخوان‌ها می‌پردازند.
3)    عکس‌برداری: متخصص روماتولوژی می‌تواند با کمک گرفتن از انواع آزمایشات عکس‌برداری به دنبال آسیب‌های مختلف در بدن مراجعه کننده بگردد. به همین دلیل بیمار به ویزیت پزشک روماتیسم نیاز دارد تا برای تشخیص درست راهنمایی گردد.
•    گاهی پزشک متخصص از بیمار برخی از آزمایشات را درخواست می‌کند که بیمار می‌تواند در زمان مشاوره با  پزشک روماتیسم، جواب آزمایش را در قسمت (ارسال تصویر) ارسال کند و از این طریق از پزشک راهنمایی بگیرد.

رادیولوژی

دکتر متخصص روماتولوژی ارتباط بلند مدت زیادی با بیماران خود دارند. برخی از این متخصصان حتی ممکن است، سال‌ها پس از تشخیص درد و شروع درمان، مراقبت‌های را از بیماران ادامه دهند و پس از ویزیت ابتدایی، احتمالاً قرار ملاقات‌های بعدی را هم با شما خواهند داشت، تا در مقابله با علائم بیماریتان کمک کنند. شما می‌توانید از طریق ویزیت انلاین این مراقبت و ملاقات را به آسانی در طی زمان طولانی ادامه دهید چرا که پزشکان راه‌هایی را برای بازیابی عملکرد و بهبود کیفیت زندگی به شما آموزش خواهند داد.

ویزیتوزیت آنلاین روماتیسم

بیماری‌های که متخصص روماتولوژی درمان می‌کند عبارتند از:

 • روماتیسم مفصلی
 • پوکی استخوان
 • کمردرد
 • زانودرد
 • تاندونیت
 • فیبرومیالژیا
 • نقرس
 • آرتروز
 • آرتریت پسوریاتیک
 • لوپوس
 • اسکلرودرمی
 • آرتریت واکنشی
 • میوزیت
   
نظرات
نظر/سوال خود را وارد نمایید:
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟
1 تعیین تخصص

در مرحله اول به صفحه پزشکان سایت ایزو ویزیت مراجعه و با کمک فیلترها نوع تخصص پزشک را مشخص کنید.

2 انتخاب پزشک

در مرحله دوم بعد از بررسی متخصصین فیلتر شده، پزشک موردنظر خود را انتخاب کنید.

3 انتخاب موضوع و نوع ویزیت

در این مرحله وارد پروفایل پزشک شده و نوبت به انتخاب موضوع ویزیت آنلاین رسیده است. بعد از انتخاب موضوع ویزیت، نوع ویزیت (تلفنی، متنی) را تعیین کنید.

4 مکالمه امن با پزشک

در مرحله چهارم بعد از ورود به صفحه چت امن با پزشک به سوالات پاسخ دهید.

5 پرداخت و شروع مشاوره

در مرحله آخر بعد از پاسخ به سوالات، ویزیت را پرداخت کرده و مشاوره آنلاین خود را با پزشک شروع کنید.

صابر امیری
کاربر مهمان 1403/01/09

سلام وقت بخیر برای روماتیسم که بندها انگشت دست و پاه از هم فاصله گرفته باشه چی دارو خوب هست

سید ابراهیم حسینی
سید ابراهیم
کاربر عضو 1402/09/08

سلام .خسته نباشید من سیپیکای خونم ۹۰۰۰بود خودم با پرنیزولون اوردم تا ۳۰۰۰ روزی ۵۰ ملی میخوردم الان کم کنم

پشتیبان سیستم ایزو ویزیت @ در پاسخ به سید ابراهیم
پشتیبان سایت 1403/01/09

صابر جان

برای اینکه پاسخ دقیق تر و نسخه شخصی خودتو دریافت کنی، بهتره که با متخصصین روماتولوژی سایت ایزو ویزیت، ویزیت آنلاین بگیری. برای دریافت ویزیت آنلاین با متخصصین روماتولوژی سایت ایزوویزیت اینجا را کلیک کن.