ویزیت فوری با پزشک آنلاین

پرسیدن سوال پزشکی
cm
kg
0 / 50
0 / 1000
1402/03/13
3 نظر
20550 بازدید

ملیحه شاه حسینی - 32 ساله

قد : 154

وزن : 77

چاقی

سلام وقت شما بخیر . ببخشید بنده دچار کهیر مزمن هستم به دکتر مراجعه کردم و به من قرص فاموتیدین فکسو فنادین و دوکسپین ۲۵ و مونتولوکاست داده است . وقتی قرص دوکسپین میخورم خیلی خواب آور و برای همین نمیتوانم بخورم. شب که می شود خارش بدنم بیشتر میشه. و با وجود خوردن این قرص ها هنوز بهبودی کامل نداشتم . حتی کف دست هایم نیز خارش می کند و قرمز میشود. تست آلرژی دادم و گفتن به چند تا چیز آلرژی دارم. میخواستم بپرسم شما چه درمانی را برای درمان کهیر مزمن به بنده پیشنهاد می دهید؟ . و البته از شدت بیماری کاسته شده ولی بهبودی کامل رخ نداده .

دکتر احسان رستمی  بیماری های پوست (درماتولوژی)
دکتر احسان رستمی متخصص بیماری های پوست (درماتولوژی) @ در پاسخ به ملیحه شاه حسینی
1402/03/13

یکی از بهترین درمان‌های کهیر مزمن مقاوم داروی هیدروکسی کلروکین هست...


فقط قبلش باید معاینه چشمی بشید و آزمایش G6PD بدید


اینا رو انجام بدید تا واستون شروع کنم

1402/03/14

سلام آقای دکتر.  خسته نباشید. 


ببخشید در رابطه با معاینه چشمی  بنده چشمام  در حد نیم و ۷۵  صدم ضعیفه .


آقای دکتر بنده علاوه بر خارش ،  یه مشکل دیگه هم دارم و اون تورم انگشتان دست،  وقتی  بعضی از انگشتان فشار میدم درد میگیره و اگر کار خونه زیاد انجام بدم انگشتام ورم میکنه و البته در حالا عادی هم ورم میکنه ‌ . با خودم میگم نکنه روماتیسم باشه. آقای دکتر در رابطه با کهیر از دیروز که قرص فکسو فنادین و فاموتیدین میخورم خیلی بهترم .


 

پشتیبان سیستم ایزو ویزیت @ در پاسخ به ملیحه شاه حسینی
1402/03/16

سلام کاربر عزیز


شما می تونین در همین صفحه روی اسم آقای دکتر بزنین تا صفحه شون باز بشه و درخواست مشاوره بزنین. این طوری می تونین خیلی راحت داخل صفحه مشاوره که مختص صحبت شما با ایشون هست صحبت کنید و در نهایت براتون نسخه ارسال کنند.