پرسیدن سوال پزشکی
cm
kg
0 / 60
1402/03/15
3 نظر
20305 بازدید

SS AKa - 35 ساله

قد : 174

وزن : 80

اضافه وزن

ببخشید باکره هستم من ۴ خرداد رابطه بدون دخول داشتم..البته دوبار رابطه بدون دخول به فاصله نیم ساعت..نامزدم هر دوبار هم خارج از واژن و خارج از محیط واژن ارضا شدن..هر دوبار هم که ارضا شدن من سریع رفتم دستم رو شستم برای احتیاط واژنم رو هم شستم اما انقدر از این بارداری بدون دخول شنیدم همش ترس و استرس دارم..بخاطر همین ترس که دارم دو روز بعد که ۶ خرداد بود دوتا قرص تنسی ۰/۷۵ اورژانسی خوردم..اولین بارم بود که قرص اورژانسی خوردم..بعد از خوردن قرص اورژانسی هم سرگیجه داشتم که رفع شد..اما بعد از قرص اورژانسی که خوردم واژنم ترشح نداره..
زمان پریودم هم ۱۸ خرداد هستش که تا الان هنوز پریود نشدم

پشتیبان سیستم ایزو ویزیت @ در پاسخ به SS AKa
1402/03/16

سلام کاربر عزیز


بارداری بدون دخول که میگین برای زمانی هست که اسپرم وارد واژن بشه و خودش رو به تخمک برسونه. شما گفتین هر بار در خارج از محیط واژن ارضا اتفاق افتاده بنابراین ترسی در این رابطه نباید داشته باشید چرا که در این صورت امکان بارداری وجود نداره.


با توجه به قرصی هم که مصرف کردین امکان جابه جایی زمان پریودی تون وجود داره.

عزیزم طبق شرح حال که مایع منی داخل واطراف واژن نبوده وبامصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری بسیارکمه۰نگران نباشیدولی فقط یکباردرطول سیکل وحداکثرسالی ۳بارمیتوان ازقرص استفاده کردبیشترازین باعث اختلال قاعدگی میشه واثری نداره۰

فرزاد محمدی @ در پاسخ به SS AKa
1402/04/16

بدون هیچ گونه ترس و استرسی به این مسئله دیگر فکر نکنید چون شرایط بارداری باتوجه به تعاریف شما وجود ندارد .حال برای اطمینان خاطر خودتون اگر وسواس دارید تست بارداری دهید .