ویزیت فوری با پزشک آنلاین

پرسیدن سوال پزشکی
cm
kg
0 / 50
0 / 1000

عدم توان خودارضایی تا به حال ( اقا هستم) و مشکل نعوذ

1402/11/05
3 نظر
175 بازدید

احمد احمدی - 27 ساله

قد : 178

وزن : 85

اضافه وزن

مرد 26 ساله هستم که از زمانی که بلوغ رسیدم تا به حال هرگز نتوانستم خودارضایی کنم یعنی در حالت بیداری نمی توانم کاری کنم که تحریک شوم و از من آب منی بیاید.فقط در حالت خواب محتلام می شوم و آب منی می آید. با دیدن فیلم جنسی و فکر کردن به چیزهای تحریک کننده نعوذ نمیشوم و خیلی سخت مثلا از هر 100 فیلم جنسی با یکی دو مورد تحریک می شوم. اونم بسیار کوتاه بوده و ( 20 ثانیه ) و فورا الت به حالت اولیه بر میگردد. ضمنا احساس می کنم وقتی وقتی جنس مخالف حضور فیزیکی داشته باشد و در صورت لمس آن نعوذ پیدا می کنم و منی می آید وگرنه با فکر کردن و دیدن عکس یا فیلم تحریک و نعوذ و خودارضایی صورت نمیگیرد. مشکل چیست؟

1402/11/05

آزمایش هورمون های جنسی و چکاپ کلی هم دادم همه چیز نرمال بود. در ضمن لازم به ذکر است که فردی هستم با روابط اجتماعی بسیار ضعیف که تا به حال کوچک ترین روابط چه مجازی یا وافعی با جنس مخالف نداشته ام و فردی افسرده هستم و فاقد اعتماد به نفس. البته یک سری ویژگی های جسمانی هم دارم که طاس هستم( البته دو سال پیش کاشت کردم و کمی بهتر شده) و قیافه ام از سنم بالاتر نشان میدهد. و همین باعث می شود که نتوانم با دختران دوست شوم و پیشنهاد به آن ها بدهم.

1402/11/05

همین موارد یعنی عدم توانایی ارتباط با جنس مخالف و عدم توانایی خودارضایی باعث احساس بی عرزگی و بی ارزشی و حقارت و عقده در بنده شده چرا که می بینم هم سن و سال های من با جنس مخالف دوست هستند و همه کار می کنند ولی من حتی نمیتوانم خودارضایی هم بکنم. لطفا به من کمک کنید.

پشتیبان سیستم ایزو ویزیت @ در پاسخ به احمد احمدی
1402/11/06

جناب احمدی شما باید با متخصص اورولوژی ویزیت بگیرید. برای دریافت ویزیت اینجا را کلیک کنید.