ویزیت فوری با پزشک آنلاین

پرسیدن سوال پزشکی
cm
kg
0 / 50
0 / 1000

مهدی زارع - 37 ساله

قد : 181171849

وزن : 76

کمبود وزن

با سلام بنده 35 ساله هستم چند هفته هست که یک دفعه دلشوره میگیرم که همراه با تهوع و سر گیجه و تپش قلب و اضطراب به صورت اتفاقی فشار خونم گرفتم فشارم 16 بود دکتر مراجعه کردم و قرض والزومیکس5/80 روزانه مصرف کردم و فشارم کنترل شد علائم من هم کم شد ولی الان اگه فشارم بگیرم بالا باشه یا درد دیگه داشته باشم فکر میکنم الان حالم بد میشه یا سکته میکنم روانپزشک گفتن دچار حمله پانیک شدم و قرص سرترالین 50الان 10 روز میخورم پیش روانشناس هم رفتن گفتن این ها علائم حمله پانیک نیست و روان درمانی نیاز داری واقعا نمیدونم سر دوراهی موندم لطفا راهنمایی کنید ایا من حمله پانیک داشتم یا نه

سلام و احترام


همانطور که همکاران عزیز فرموده اند شما نشانه های اضطراب را دارید که به صورت حملات پنیک خود را نشان می دهد شما هم باید از روانپزشک ویزیت بگیرید و هم مشاوره با یک روانشناس بالینی را مد نظر داشته باشید هر دو همزمان به شما کمک می کند به وضعیت مطلوب روانی برسید و اضطراب شما کنترل می شود .

سلام دوست من ، برای سن شما بررسی های مناسبی لازم است . تغییرات فشار خون در ابتدا باید تحت بررسی جسمی قرار بگیرد. حتما در تماس باشید .برای نسخه نویسی به کدملی نیاز دارم .