ویزیت فوری با پزشک آنلاین

خواندن 6دقیقه | به روز رسانی 1403-02-17

186 بازدید

بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران

تهیه شده زیر نظر : تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران | تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  عمل لابیاپلاستی چیست؟ لابیا قسمت بزرگ لبه واژن است که از چین هایی تشکیل شده تا بتواند از واژن مراقبت کند. امروزه جراحی های متنوعی در حوزه زیبایی زنان انجام می‌شود. لابیاپلاستی نیز یکی از جراحی های مربوط به ناحیه تناسلی زنان است که در آن با توجه به نیاز به بیمار حجم لابیا کاهش یا افزایش می‌یابد. تغییر فرم ظاهری لابیا می‌تواند بر اعتماد به نفس زنان و رضایت آن ها از رابطه جنسی اثر بگذارد.  در ادامه بهترین دکتر های عمل لابیاپلاستی شهر تهران را با توجه به رزومه، سوابق علمی و رضایت بیماران معرفی کرده‌ایم.

  لیست بهترین دکتر های عمل لابیاپلاستی تهران

  • دکتر فاطمه رضائیان
  • دکتر نرمین کریسانی
  • دکتر مژده نامداری
  • دکتر بنفشه تاج بخش
  • دکتر میترا عبدلی

  دکتر فاطمه رضائیان

  دکتر فاطمه رضائیان جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکترهای جراحی های زیبایی زنان و عمل لابیاپلاستی شناخته می‌شوند.  ایشان جراحی های زیبایی زنان با لیزر انجام می‌دهند و متخصص ناباروری می باشند. دکتر فاطمه رضائیان دوره فوق تخصصی سونوگرافی لگن را گذرانده اند. زمینه های مشاوره ایشان در سایت ایزو ویزیت و به صورت حضوری شامل: جراحی فیبروم، مراقبت های پیش از بارداری و در طی بارداری، سزارین و زایمان طبیعیف درمان ناباروری، درمان کیست های تخمدان و اندومتریوز و بیماری های رحمی با لاپاروسکوپی، پاپ اسمیر .کولپوسکپی و iud،  انجام عمل های زیبایی زنان (لابیاپلاستی، جوانسازی و تنگ کردن و سفید کردن با لیزر)، روشن سازی ناحیه پرینه با انواع روش ها کربوکسی تراپی و لیزر مونالیزا، درمان زگیل تناسلی به بهترین روش هرپس تناسلی وبیماری های مقاربتی، تشخیص مراحل پیش سرطانی کولپوسکوپی، مراقبت های دوره ای و تستهای غربالگری سلامت زنان و مشاوره و درمان زگیل تناسلی می‌شود. در سایت ایزو ویزیت می‌توانید از دکتر فاطمه رضائیان مشاوره آنلاین بگیرید. 

  دکتر نرمین کریسانی

  بهترین جراح لابیاپلاستی تهران

  دکتر نرمین کریسانی، بهترین جراح عمل لابیاپلاستی تهران، دارای بورد تخصصی زنان از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر کریسانی فلوشیپ جراحی زیبایی زنان آکسفورد یونیورسال انگلستان و عضو انجمن متخصصین جراحان آمریکا هستند. ایشان از بهترین جراحان عمل لابیاپلاستی تهران شناخته می‌شوند. دکتر نرمین کریسانی مولف و مترجم چندین مقاله در حوزه جراحی و سرطان های زنان، عضو انجمن زنان و زایمان ایران، دریافت کننده تقدیرنامه پزشک نمونه کشور سال 1396، سخنران هشتمین همایش مرکز تحقیقاتی بهداشت باروری و ناباروری، تقدیر شده از سمت بیمارستان شهدای هیرمند و مدرس مرکز پژوهش های دانشجویی هستند. دکتر نرمین کریسانی خدمات دیگری همچون: درمان زگیل، پرنیورافی، واژینوپلاستی، تزریق چربی و ژل، کربوکسی تراپی و جوانسازی واژن را در مطبشان به بیماران و مراجعین ارائه می‌دهند.

  دکتر مژده نامداری

  دکتر مژده نامداری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در تهران و فارغ التحصیل از رشته پزشکی عمومی سال ١٣٨٦ هستند. دکتر نامداری که به عنوان بهترین دکتر لابیاپلاستی تهران شناخته می‌شوند، دارای سابقه فعالیت به عنوان هیات علمی دانشگاه و نیز دارای 4 سال سابقه جراحی در شهرهای پر جمعیت با تمرکز بر جراحی های زیبایی زنان، با تکنیک های به روز و دانش بالا، به فعالیت های پزشکی مشغول هستند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر مژده نامداری، ارائه می‌شوند شامل: انجام کلیه اعمال جراحی زنان (هیسترکومی، زایمان سزارین، برداشتن کیست تخمدان)، زایمان طبیعی، مراقبت های بارداری و آموزش های قبل از بارداری، درمان زگیل تناسلی، کلیه اعمال جراحی (لابیاپلاستی، پرینورافی)

  دکتر بنفشه تاج بخش

  بهترین جراح لابیاپلاستی تهران

  دکتر بنفشه تاج بخش جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. دکتر تاج بخش، بهترین جراح عمل لابیاپلاستی تهران، دوره پزشکی عمومی و تخصص را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده است. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. دکتر تاج بخش دوره های فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و هیستروسکوپی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده اند. ایشان در حال حاضر عضو انجمن بین المللی اندوسکوپی ژنیکولوژی، انجمن جراحی های کم تهاجمی ژنیکولوژی ایران و انجمن سرطان های ژنیکولوژی ایران می باشد. دکتر تاج بخش خدماتی چون درمان خونریزی های غیر طبیعی رحمی، فیبروم رحمی، تخمدان پلی کیستیک و… را ارائه می دهد. همچنان با تست هایی چون پاپ اسمیر یا کیت های hpv testiting اقدام به تشخیص و درمان زگیل تناسلی می کند. همچنین عمل های زیبایی چون لابیاپلاستی، واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن، زیبایی کلیتوریس (هودوپلاستی) انجام می دهد. دکتر تاج بخش سابقه حضور در برنامه های آموزشی شبکه دنا و تدریس در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و البرز را دارند.

  دکتر میترا عبدلی 

  بهترین دکتر لابیاپلاستی

  دکتر میترا عبدلی نخستین متخصص زنان در ایران و یکی از بهترین دکتر های لابیاپلاستی تهران هستند که دوره فلوشیپ پزشکی جنسی را در معتبرترین مرکز دانشگاهی آموزش جنسی دنیا (انجمن پزشکی جنسی اروپا :ESSM) گذرانده اند. دکتر عبدلی از بهترین دکتر های عمل لابیاپلاستی تهران از اعضای انجمن پزشکی جنسی هستند. ایشان مدرس دوره های سلامت جنسی و سخنران کنگره های بین المللی بیماری های جنسی هستند. ایشان متخصص درمان واژینیسموس است که شیوه درمانی کاملا منحصر به فرد دارند و با استفاده از به روزترین روشهای درمانی دنیا تا به حال بیش از ۱۰۰۰ مورد درمان قطعی واژینیسموس داشته اند.

   

  کاندید اصلی عمل لابیاپلاستی کیست؟

  دو دسته از افراد به عنوان کاندید اصلی عمل لابیاپلاستی شناخته می‌شوند. اولین دسته خانم‌هایی هستند که لابیاهای آن‌ها نامتقارن و ظاهر زیبایی ندارد که این موضوع می‌تواند باعث نارضایتی از رابطه جنسی زوجین و کاهش اعتماد به نفس خانم شود. دومین دسته بانوانی هستند که به دلیل داشتن لابیاهای بزرگ در انجام فعالیت‌های روزانه دچار مشکل هستند.

  کلام آخر 

  برای انجام عمل لابیاپلاستی مشاوره قبل از عمل و همچنین انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی اهمیت زیادی دارد. در سایت ایزو ویزیت می‌توانید از بهترین دکتر عمل لابیاپلاستی تهران ویزیت دریافت کنید و درباره عمل لابیاپلاستی مشاوره بگیرید.

  دکتر های مرتبط با این مطالب

  عفت حسن زاده کارشناسی مامایی

  مشهد

  4.8 (883 نظر)

  پاسخگویی تقریبا:1 ساعت

  تجربه
  28 سال
  پوشش بیمه
  دارد

  خدمات:

  اقدام به بارداری, مشاوره آنل ...

  دکتر محبوبه دشتی متخصص زنان و زایمان

  یزد

  4.6 (290 نظر)

  پاسخگویی تقریبا:کمتر از 1 ساعت

  تجربه
  11 سال
  پوشش بیمه
  دارد

  خدمات:

  اقدام به بارداری, مشاوره عمو ...

  دکتر کاملیا ساداتی دکترا روانشناسی

  تهران

  پاسخگویی تقریبا:کمتر از 1 ساعت

  تجربه
  23 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  مشاوره آنلاین مامایی, سلامت ...

  دکتر معصومه شفاعت فلوشیپ پریناتولوژی

  کرج

  5 (2 نظر)

  پاسخگویی تقریبا:کمتر از 1 ساعت

  تجربه
  11 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  اقدام به بارداری, مشاوره عمو ...

  دکتر مریم فراهانی متخصص زنان و زایمان

  قدس

  4.5 (62 نظر)

  پاسخگویی تقریبا:کمتر از 1 ساعت

  تجربه
  10 سال
  پوشش بیمه
  ندارد

  خدمات:

  اقدام به بارداری, سلامت جنسی

  تیم تحریریۀ ایزو ویزیت

  تیم تحریریۀ ایزو ویزیت از پزشکان و روانشناسان باتجربه و همچنین کارشناسان تولیدمحتوا با تحصیلات آکادمیک در زمینۀ سلامت جسم و روان تشکیل شده‌است. تیم تحریریۀ ایزو ویزیت در تلاش است تا براساس به‌روزترین مقالات و یافته‌های علمی در حوزۀ درمان پاسخی دقیق برای تمامی سوالات پزشکی و روانشناسی ارائه کند و مطالبی جامع و معتبر را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد.

  نویسنده مقاله :

   تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت
  تیم علمی تحقیقاتی ایزوویزیت

  سوالات متداول
  نظرات
  نظر/سوال خود را وارد نمایید:
  سودابه
  کاربر مهمان 1403/03/01

  دکتر خوب واسه لابیاپلاستی تو مشهد کیه؟؟؟

  حمیرا
  کاربر مهمان 1403/02/29

  هزینه لابیاپلاستی امسال بیشتر شده؟

  پشتیبان ایزو ویزیت @ در پاسخ به حمیرا
  پشتیبان سایت 1403/02/30

  سلام حمیرای عزیز

  بله امسال تعرفه تمامی اعمال جراحی زیبایی تغییر کرده و نسبت به پارسال بیشتر شده. برای اطلاع دقیق تر از هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی می‌تونین در سایت ایزو ویزیت از بهترین دکتر عمل لابیاپلاستی مشاوره آنلاین دریافت کنین.

  مهدیه فاخری
  مهدیه فاخری
  پشتیبان سایت 1403/02/29

  چطوری میتونم از خانم دکتر رضائیان برای عمل لابیاپلاستی نوبت اینترنتی بگیرم؟

  پشتیبان ایزو ویزیت @ در پاسخ به مهدیه
  پشتیبان سایت 1403/02/30

  سلام پریسا عزیز

  در سایت ایزو ویزیت می‌تونین از دکتر رضائیان مشاوره آنلاین دریافت کنین.

  پریسا اکبری
  کاربر مهمان 1403/02/29

  چجوری با دکتر رضائیان ویزیت بگیرم؟

  پشتیبان ایزو ویزیت @ در پاسخ به پریسا اکبری
  پشتیبان سایت 1403/02/29

  سلام پریسا عزیز

  در سایت ایزو ویزیت می‌تونین از دکتر رضائیان مشاوره آنلاین دریافت کنین.

  چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟
  1 تعیین تخصص

  در مرحله اول به صفحه پزشکان سایت ایزو ویزیت مراجعه و با کمک فیلترها نوع تخصص پزشک را مشخص کنید.

  2 انتخاب پزشک

  در مرحله دوم بعد از بررسی متخصصین فیلتر شده، پزشک موردنظر خود را انتخاب کنید.

  3 انتخاب موضوع و نوع ویزیت

  در این مرحله وارد پروفایل پزشک شده و نوبت به انتخاب موضوع ویزیت آنلاین رسیده است. بعد از انتخاب موضوع ویزیت، نوع ویزیت (تلفنی، متنی) را تعیین کنید.

  4 مکالمه امن با پزشک

  در مرحله چهارم بعد از ورود به صفحه چت امن با پزشک به سوالات پاسخ دهید.

  5 پرداخت و شروع مشاوره

  در مرحله آخر بعد از پاسخ به سوالات، ویزیت را پرداخت کرده و مشاوره آنلاین خود را با پزشک شروع کنید.